Fabrika Unaza e kafkës pa nofulla Thjeshtë çelik i pandryshkshëm i praruar në ar

Përshkrim i shkurtër:

> Fabrika Unaza e Kafkës së Thjeshtë pa Nofulla me Çelik të Lartë me Cilësi të Lartë, e praruar në ar
> Çelik inox është hipo-alergjik duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për dikë, lëkura e të cilit është e ndjeshme ndaj metalit. Gjithashtu, nuk do ta shndërrojë lëkurën tuaj në jeshile ose në ndonjë ngjyrë tjetër, nuk njolloset, ndryshket apo zbehet, duke e bërë atë një alternativë të shkëlqyeshme dhe më të përballueshme ndaj arit dhe argjendit pa dëmtuar cilësinë ose jetëgjatësinë, ndërsa sjell përfitime të tilla si anti -korrozioni, forca dhe qëndrueshmëria që i reziston ashpërsisë së përdorimit të përditshëm


Detaje të Produktit

Fabrika Unaza e kafkës pa nofulla Thjeshtë çelik i pandryshkshëm i praruar në ar

1, materiali: Çelik inox
2, pako me shumicë: 1 copë për qese opp, 50 copë për qese të madhe, 500-1000 copë për kuti kartoni
3, paketa me pakicë: 1 copë për kuti dhuratë
4, materiali jo nikeli, kromi, plumbi, i cili është i sigurt për trupin tuaj, pa marrë parasysh sa kohë vishni. RAPORTI I REACH, Çertifikimi ROSH, CE.
5, i bërë nga çelik inox cilësor, i ngurtë dhe i qëndrueshëm. Material i shëndetshëm. Fytyrë e brendshme e lëmuar e lartë, e butë dhe e përshtatshme; Mashkullor i Madh dhe Trendy.
6, material tjetër: qeramike, titan, çelik tungsten, dru dhe kështu me radhë
7, Inlay të tjera: Antler, Dragon, Fiber, Meteorite, opal i vërtetë, Bruz, ose përzierje materiale inlay
8, ngjyra të tjera: 14K / 18K / 24K ari / e zezë / ari i trëndafilit / blu / argjendi / shumë ngjyra të kromuara
9, Madhësia tjetër: Madhësia e SHBA nga # 4- # 12, ose ndiqni madhësinë e personalizuar

Bizhuteri Hardware Guangzhou ouyuan është fabrika e prodhimit të bizhuteri për burrat mbi 10 vjet; ka mbi 50 grupe makinerish me 40 punëtorë, 10 QC për unaza të plota për të kontrolluar cilësinë. Këtu shumë stile unazash me 9 vjet rekord.

Nga viti 2010 filloi vëllimi i shitjeve mbi 4 milion USD. Miliona unaza bosh në stok për kohën e shkurtër të drejtimit, tregu kryesor në SHBA, Evropë dhe Lindjen e Mesme etj. Të gjitha mallrat pa plumb, krom, nikel, raportin e certifikimit CE, ROSH, REACH.

ring ring ring

Çfarë mund të bëjmë për klientët:

Ngjyra e pllakëzimit

Copëz, ar i plotë, ar IPG, armë, e zezë (plating jon, nuk do të zbehet në 3 vjet)

Madhësia

Sipas kërkesës tuaj.

Logoja

A mund të shtypë me lazer logon tuaj në përputhje me kërkesën tuaj 

Paketimi

Paketimi i brendshëm: 1 copë / çantë opp 50 copë / kuti shkumë, Paketimi i jashtëm: 500-1000 copë / kartoni 

MOQ

10 copë

OME & ODM

Pranohet

Koha e dërgimit

25-30 ditë pas konfirmimit

Koha e mostrës

1-7ditë pune  

Transporti detar 

DHL, UPS, EMS, Fedex, TNT, etj.

Kushtet e pagesës

T / T, Western Union, PayPal.

Mostrat

Dërgimi i mostrave së pari për testimin e cilësisë është në dispozicion

Urdhri i mostrës 

Pagesë 100% para prodhimit

Rend i vertete 

paguani 30% depozitë paraprakisht, bilanci 70% duhet të paguhet para transportit 

QC

1. Kontrolli i mostrës, ne nuk do të fillojmë të bëjmë produkte derisa të konfirmoni shembullin.

2. Të gjitha produktet tuaja do të bëhen nga forca e punës të kualifikuar.

3. Ne do të prodhojmë 2 ~ 5% më shumë mallra për të zëvendësuar Produktet e Gabuara.

4. Paketimi do të jetë i mbrojtur nga goditja, i lagësht dhe i mbyllur.

Pas shitjeve

1. Ne jemi shumë të kënaqur që klienti na jep disa sugjerime për çmimin dhe produktet.

2. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na tregoni në të parën me email ose telefon. Ne mund të merremi me ta për ju në kohë.

3. Ne do të dërgojmë shumë stile të reja në çdo javë tek klientët tanë të vjetër

4. Nëse produktet janë gërryer pasi të keni marrë mallin, ne do ta kompensojmë atë pasi të konfirmojmë se është përgjegjësia jonë

 


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni