Na kontaktoni

Adresë

Dhoma 1015, Ndërtesa Jinyan, Rrethi Tianhe, Ndërmarrja Yantang

Posta elektronike

Telefoni

+8613802401085

Orët

E hënë-e premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

DUA T TO PUNONI ME NE?

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni