Фабрички висококвалитетен нерѓосувачки челик едноставен прстен на черепот без вилица позлатен

Краток опис:

> Фабрички висококвалитетен нерѓосувачки челик едноставен прстен на черепот без вилица позлатен
> Не'рѓосувачки челик е хипоалергичен што го прави одличен избор за некој чија кожа е чувствителна на метал. Исто така, нема да ја претвори вашата кожа во зелена или друга боја, не оцрнува, 'рѓа или бледнее, што ја прави одлична и подостапна алтернатива на златото и среброто без да го жртвува квалитетот или долговечноста, истовремено носејќи придобивки како -корозија, јачина и издржливост што ги издржува строгите мерки на секојдневна употреба


Детали за производот

Фабрички висококвалитетен нерѓосувачки челик едноставен прстен на черепот без вилица позлатен

1, материјал: не'рѓосувачки челик
2, пакет рефус: 1 парче по торба за отпадоци, 50 парчиња за голема торба за пакување, 500-1000 парчиња за картон
3, пакет за малопродажба: 1 парче по кутија за подароци
4, материјалот не е никел, хром, олово, што е безбедно за вашето тело, без разлика колку долго носите. ПРИСТАПЕН ИЗВЕШТАЈ, ROSH, CE сертификација.
5, изработен од квалитетен нерѓосувачки челик, цврст и издржлив. Здрав материјал. Високо полирано внатрешно лице, мазно и удобно вклопување; Велика машки и трендовски.
6, друг материјал: керамика, титаниум, волфрам челик, дрво и така натаму
7, друга влошка: рогови, змеј, влакна, метеорит, вистински опал, тиркизна боја или мешави материјали за вметнување
8, други бои: 14K / 18K / 24K злато / црно / розово злато / сино / сребро / повеќе бои позлатени
9, друга големина: големина на САД од # 4- # 12, или следете ја прилагодената големина

Хардверски накит од Гуангжу ујуан е фабричко производство на машки накит над 10 години; има над 50 комплети машини со 40 работници, 10 QC за целосни прстени за контрола на квалитетот. Тука многу стилови на прстени со 9 години рекорд.

Од 2010 година започна обемот на продажба над 4 милиони УСД. Милиони празни прстени на залиха до кратко време на водење, главниот пазар во САД, Европа и Блискиот исток итн. Целокупната стока без олово, хром, никел, сертификација CE, ROSH, извештај REACH.

ring ring ring

Што можеме да сториме за клиенти:

Боја на позлата

Парче, полно злато, злато со позлата IPG, пиштол, црно (позлата со јон, нема да избледи за 3 години)

Големина

Според вашето барање.

Лого

Може ли ласерски да го испечати вашето лого според вашето барање 

Пакување

Внатрешно пакување: 1pcs / opp торба 50pcs / пена кутија, надворешно пакување: 500-1000pcs / картон 

MOQ

10 парчиња

ОМЕ и ОДМ

Прифатено

Време на испорака

25-30 дена по потврдата

Време на примерок

1-7 работни дена  

испорачување 

DHL, UPS, EMS, Fedex, TNT, итн.

Услови на плаќање

T / T, Western Union, PayPal.

Примероци

Прво испраќање примероци за испитување на квалитетот е достапно

Пример за нарачка 

100% плаќање пред производство

Вистински ред 

плати 30% депозит однапред, 70% салдо треба да се плати пред испорака 

КК

1. Контрола на примерок, ние нема да започнеме да ги произведуваме производите додека не го потврдите примерокот.

2. Сите ваши производи ќе бидат изработени од квалификувана работна сила.

3. produceе произведеме 2 ~ 5% повеќе стока за да ги замениме Неисправните производи.

4. Пакувањето ќе биде отпорно на удари, влага и запечатено.

После продажбата

1. Многу сме среќни што клиентот ни дава предлог за цена и производи.

2. Ако имате какво било прашање, ве молиме да го известите во првото преку е-пошта или телефон. Можеме да се справиме со нив за вас на време.

3. Ние ќе испратиме многу нови стилови во секоја недела до нашите стари клиенти

4. Ако производите се еродираат откако ќе ја добиете стоката, ние ќе ви го надоместиме откако ќе потврдиме дека е наша одговорна

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја