Rreth Nesh

Kompania e bizhuteri hardware Guangzhou Ouyani vendosur i kufizuar deri në vitin 2010, prodhimi i bizhuteri për burra mbi përvojën 10 vjeçare, përfshirë unaza, rrathë, gjerdan me tungsten, material inox, qeramikë dhe titan. Moq më i ulët duke bërë logon e klientëve, tregu kryesor SHBA, Evropa, Egjipti etj. Dhe OEM / ODM, transporti Drop i pranueshëm.

Çfarë mund të bëjmë për klientët:

Ngjyra e pllakëzimit Copëz, ar i plotë, ar IPG, armë, e zezë (plating jon, nuk do të zbehet në 3 vjet)
Madhësia Sipas kërkesës tuaj.
Logoja A mund të shtypë me lazer logon tuaj në përputhje me kërkesën tuaj
Paketimi Paketimi i brendshëm: 1 copë / çantë opp 50 copë / kuti shkumë, Paketimi i jashtëm: 500-1000 copë / kartoni
MOQ 10 copë
OME & ODM Pranohet
Koha e dërgimit 25-30 ditë pas konfirmimit
Koha e mostrës 1-7ditë pune
Transporti detar DHL, UPS, EMS, Fedex, TNT, etj.
Kushtet e pagesës T / T, Western Union, Paypal.
Mostrat Dërgimi i mostrave së pari për testimin e cilësisë është në dispozicion
Urdhri i mostrës Pagesë 100% para prodhimit
Rend i vertete paguani 30% depozitë paraprakisht, bilanci 70% duhet të paguhet para transportit
QCpic

Kontrolli i cilësisë

1. Kontrolli i mostrës, ne nuk do të fillojmë të bëjmë produkte derisa të konfirmoni shembullin.

2. Të gjitha produktet tuaja do të bëhen nga forca e punës të kualifikuar.

3. Ne do të prodhojmë 2 ~ 5% më shumë mallra për të zëvendësuar Produktet e Gabuara.

4. Paketimi do të jetë i mbrojtur nga goditja, i lagësht dhe i mbyllur.

Pas shitjeve

1. Ne jemi shumë të kënaqur që klienti na jep disa sugjerime për çmimin dhe produktet.

2. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na tregoni në të parën me email ose telefon. Ne mund të merremi me ta për ju në kohë.

3. Ne do të dërgojmë shumë stile të reja në çdo javë tek klientët tanë të vjetër.

4. Nëse produktet janë gërryer pasi të keni marrë mallin, ne do ta kompensojmë atë pasi të konfirmojmë se është përgjegjësia jonë.

fahuo

Çfarë është materiali që duhet të bëjmë unaza:

Titani i shkallës 2, çelik inox 316L, tungsten, qeramike, titan i lëngshëm, silikoni, guri shkëmbor Lava për zgjedhjen e titanit të shkallës 2, çelik inox 316L, tungsten, qeramike, titan të lëngët, silikoni, guri shkëmbor Lava për zgjedhje.

 

Çfarë është zanat për unaza që mund të bëjmë:

Lustrim i lartë, rërë, Mat, IPG, lazer, lëkurë, fibra karboni, gomuar, i gdhendur, i elektromuar, epoksi (punë dore), një unazë mund të jetë me 30 zanate.