prodhimi i bizhuterive për burra mbi përvojën 10 vjeçare.

 • necklack
 • rings
 • bracelet

për ne

Kompania e bizhuteri hardware Guangzhou Ouyan e kufizuar e ngritur në vitin 2010, prodhon bizhuteri për burra mbi përvojën 10 vjeçare, përfshiu unaza, rrathë, gjerdan me tungsten, material inox, qeramike dhe titan. Moq më i ulët duke bërë logon e klientëve, tregu kryesor SHBA, Evropa, Egjipti etj. Dhe OEM / ODM, transporti Drop i pranueshëm.

shiko më shumë

Lajmet e fundit

 • Informacione për unazat e tungstenit

  Imagjinoni të keni një unazë që nuk do të gërvishtet kurrë dhe do të mbetet aq e bukur sa dita që sapo e keni blerë. Tungsteni i pastër është një metal gri metalik me armë shumë të qëndrueshme që përbën një pjesë të vogël të th ...

  Lexo më shumë >>
 • Rreth trashësisë së unazës dhe gjerësisë së unazës

  Nuk ka asnjë matje standarde për një trashësi unazash dhe shumë prodhues krijojnë unaza që ndryshojnë shumë në trashësi, por nëse trashësia e një unaze ju shqetëson, argjendari juaj duhet të jetë në gjendje të ...

  Lexo më shumë >>
 • Pse të zgjidhni çelikun e tungstenit

  Bizhuteri Hardware Guangzhou ouyuan është fabrika e prodhimit të bizhuteri për burrat mbi 10 vjet; ka mbi 50 grupe makinerish me 30 punëtorë, 10QC për unaza të plota për të kontrolluar cilësinë. Këtu shumë stile ...

  Lexo më shumë >>
 • Çfarë ndryshon midis çelikut tungsten, ...

  Ka shumë materiale për bizhuteritë, jo të rëndësishme për burrat dhe gratë, si argjendi s925, ari i vërtetë, qeramika, druri, çeliku i pandryshkshëm, titani dhe karabit tungsten. Unë mendoj se shumë njerëz do të jenë të çuditshëm ...

  Lexo më shumë >>
 • Çfarë është çeliku i tungstenit?

  Çfarë është çeliku i tungstenit? Çeliku i tungstenit është një lloj tjetër i produktit të teknologjisë së lartë i ndjekur nga blerësit masivë pas qeramikës hapësinore. Isshtë përdorur në teknologjinë hapësinore të anijes, dhe tani është konvertuar në ci ...

  Lexo më shumë >>