производство на накит за мажи над 10 години искуство.

  • necklack
  • rings
  • bracelet

за нас

Компанијата за накит за хардвер Гуангжу Уајан е ограничена основана 2010 година, производство на машки накит над 10 години искуство, вклучени прстени, нараквици, ѓердан со волфрам, нерѓосувачки, керамички и титаниумски материјал. Долна мокерска логото на клиентите, главниот пазар САД, Европа, Египет и сл. И OEM / ODM, испорака на падови е прифатлива.

Гледај Повеќе

Последни вести