Нова машка бразлетна мушка и кожна плетена повеќеслојна плетена и магнетна спојка

Краток опис:

> Нова машка бразлетна мушка и кожна плетена повеќеслојна плетена и магнетна спојка.
> Повеќеслојна плетена кожа измешана со природни лава и мониста. Нараквицата користеше специјално магнетно затворање. Лесно е да се облече без да падне, сè што треба да го направите за да го лизнете.
> Оваа машка нараквица ја поврза мониста со кожата, ја измеша модната ретро-природа со модерен тренд. Нараквицата завршува со магнетното затворање. Тоа е благородно и мода. Мушка и кожа имаат фина текстура што ја означува вредноста на нараквицата


Детали за производот

Нова машка бразлетна мушка и кожна плетена повеќеслојна плетена и магнетна спојка

1, материјал: не'рѓосувачки челик и кожа
2, пакет рефус: 1 парче по торба за отпадоци, 50 парчиња за голема торба за пакување, 500-1000 парчиња за картон
3, пакет за малопродажба: 1 парче по кутија за подароци
4, материјалот не е никел, хром, олово, што е безбедно за вашето тело, без разлика колку долго носите. ПРИСТАПЕН ИЗВЕШТАЈ, ROSH, CE сертификација.
5, изработен од квалитетен нерѓосувачки челик, цврст и издржлив. Здрав материјал. Високо полирано внатрешно лице, мазно и удобно вклопување; Велика машки и трендовски.
6, друг материјал: керамика, титаниум, волфрам челик, дрво и така натаму
7, друга влошка: рогови, змеј, влакна, метеорит, вистински опал, тиркизна боја или мешави материјали за вметнување
8, други бои: 14K / 18K / 24K злато / црно / розово злато / сино / сребро / повеќе бои позлатени
9, следете ја прилагодената големина.

Хардверски накит од Гуангжу ујуан е фабричко производство на машки накит над 10 години; има над 50 комплети машини со 40 работници, 10 QC за целосни прстени за контрола на квалитетот. Тука многу стилови на прстени со 9 години рекорд.

Од 2010 година започна обемот на продажба над 4 милиони УСД. Милиони празни прстени на залиха до кратко време на водење, главниот пазар во САД, Европа и Блискиот исток итн. Целокупната стока без олово, хром, никел, сертификација CE, ROSH, извештај REACH.

IMG_0313 IMG_0353 IMG_0402

Што можеме да сториме за клиенти:

Боја на позлата

Парче, полно злато, злато со позлата IPG, пиштол, црно (позлата со јон, нема да избледи за 3 години)

Големина

Според вашето барање.

Лого

Може ли ласерски да го испечати вашето лого според вашето барање 

Пакување

Внатрешно пакување: 1pcs / opp торба 50pcs / пена кутија, надворешно пакување: 500-1000pcs / картон 

MOQ

10 парчиња

ОМЕ и ОДМ

Прифатено

Време на испорака

25-30 дена по потврдата

Време на примерок

1-7 работни дена  

испорачување 

DHL, UPS, EMS, Fedex, TNT, итн.

Услови на плаќање

T / T, Western Union, PayPal.

Примероци

Прво испраќање примероци за испитување на квалитетот е достапно

Пример за нарачка 

100% плаќање пред производство

Вистински ред 

плати 30% депозит однапред, 70% салдо треба да се плати пред испорака 

КК

1. Контрола на примерок, ние нема да започнеме да ги произведуваме производите додека не го потврдите примерокот.

2. Сите ваши производи ќе бидат изработени од квалификувана работна сила.

3. produceе произведеме 2 ~ 5% повеќе стока за да ги замениме Неисправните производи.

4. Пакувањето ќе биде отпорно на удари, влага и запечатено.

После продажбата

1. Многу сме среќни што клиентот ни дава предлог за цена и производи.

2. Ако имате какво било прашање, ве молиме да го известите во првото преку е-пошта или телефон. Можеме да се справиме со нив за вас на време.

3. Ние ќе испратиме многу нови стилови во секоја недела до нашите стари клиенти

4. Ако производите се еродираат откако ќе ја добиете стоката, ние ќе ви го надоместиме откако ќе потврдиме дека е наша одговорна

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја