За нас

Компанија за накит за хардвер Гуангжу Уајанограничена поставена 2010 година, производство на накит за мажи над 10 години искуство, вклучени прстени, нараквици, ѓердан со волфрам, нерѓосувачки, керамички и титаниумски материјал. Долна мокерска логото на клиентите, главниот пазар САД, Европа, Египет и сл. И OEM / ODM, испорака на падови е прифатлива.

Што можеме да сториме за клиенти:

Боја на позлата Парче, полно злато, злато со позлата IPG, пиштол, црно (позлата со јон, нема да избледи за 3 години)
Големина Според вашето барање.
Лого Може ли ласерски да го испечати вашето лого според вашето барање
Пакување Внатрешно пакување: 1pcs / opp торба 50pcs / пена кутија, надворешно пакување: 500-1000pcs / картон
MOQ 10 парчиња
ОМЕ и ОДМ Прифатено
Време на испорака 25-30 дена по потврдата
Време на примерок 1-7 работни дена
испорачување DHL, UPS, EMS, Fedex, TNT, итн.
Услови на плаќање T / T, Western Union, Paypal.
Примероци Прво испраќање примероци за испитување на квалитетот е достапно
Пример за нарачка 100% плаќање пред производство
Вистински ред плати 30% депозит однапред, 70% салдо треба да се плати пред испорака
QCpic

Контрола на квалитет

1. Контрола на примерок, ние нема да започнеме да ги произведуваме производите додека не го потврдите примерокот.

2. Сите ваши производи ќе бидат изработени од квалификувана работна сила.

3. produceе произведеме 2 ~ 5% повеќе стока за да ги замениме Неисправните производи.

4. Пакувањето ќе биде отпорно на удари, влага и запечатено.

После продажбата

1. Многу сме среќни што клиентот ни дава предлог за цена и производи.

2. Ако имате какво било прашање, ве молиме да го известите во првото преку е-пошта или телефон. Можеме да се справиме со нив за вас на време.

3. Ние ќе испратиме многу нови стилови во секоја недела до нашите стари клиенти.

4. Ако производите се еродираат откако ќе ја добиете стоката, ние ќе ви ја надоместиме откако ќе потврдиме дека е наша одговорна.

fahuo

Кој е материјалот што треба да го направиме прстените:

Титаниум од 2 степен, нерѓосувачки челик 316L, волфрам, керамика, течен титаниум, силикон, камен камен од лава за избор на титаниум од 2 степен, нерѓосувачки челик 316L, волфрам, керамика, течен титаниум, силикон, камен од лава за избор.

 

Што е занает за прстени што можеме да го направиме:

Високо полиран, пескарење, Мет, IPG, ласер, кожа, јаглеродни влакна, гумени, врежани, поплавени, епоксидни (рачна работа), еден прстен може да биде со 30 занаети.