Видео

Гуангжу Оујуан Хардвер Накит копродукции, ООД

Накит за хардвер Ојуан Компаниски накит над 10 годишно искуство, вклучуваше прстени, нараквици, ѓердан без молив за логирање, лого на клиенти, главен пазар САД, Европа, Egyptc И OEM / ODM, испорака на падови е прифатлива.

Прстен за вртење на ланецот прстени за мажи

Специјално е дизајниран со жлебен раб и раб. Покрај тоа, ротирачкиот ланец за среќа е вметнат во средината на прстенот, што е уникатно и модерно.
Овој производ може да се користи како прстен за вртење на среден ден, отворач за шишиња за пиво или пијалок во забави, како и алатка за ослободување од стрес за оние кои се зафатени со работата и животот во градот. Ве молиме noteубезно забележете дека за отворање на шише потребни се одредени вештини.

Црни големи волфрам челични прстени

Чиста црна боја, оригинален калрид волфрам, завршна обработка со висок лак, класичен обичен дизајн, никогаш застарен.
Нашите волфрамски свадбени бендови се без кобалт, што е 100% хипоалергично; IP позлата за да се обезбеди задржување на бојата.
Волфрам карбидите се без сомнение еден од најсилните метали што се користат во индустријата за накит, без грижа за гребење.

Ветување прстен за чукање на срцето

Уникатни карактеристики на прстенот: Светлосен..Бидејќи прстенот ќе биде светлечки. Кога вашата сакана, во темница за да го види прстенот на срцето на ЕКГ, тој мора да биде многу среќен, исто како и вашиот overубовник на ваша страна, можете да го почувствувате нејзиниот ритам на срцето. Материјал: 100% високо квалитетен волфрам челик. Светлосен прстен од волфрам не го прави зелениот прст. Има единствена карактеристика по тоа што свети во мракот.